Fahr fit und sicher München

Verkehrspsychologische Praxis Dipl.-Psych. Georg Klarnetsis

Przygotowanie do MPU i zmniejszenie liczby punktów karnych


Nasza wspólna praca w celu odzyskania państwa prawa jazdy

Jako doświadczony psycholog ruchu drogowego z długoletnim stażem a wcześniej ekspert przy MPU oferuję Państwu porady i terapię w następujących dziedzinach:

  • Porady i przygotowanie do medyczno psychologicznego badania MPU
  • Porady w ramach seminarium FES w celu zmniejszenia liczby punktów karnych   
  • Terapia po popełnieniu czynu przestępczego w ruchu drogowym z możliwością zmniejszenia kary

Czy jest dla Państwa ważna mobilność i swoboda?

Czy chcielibyście Państwo zrobić coś, żeby zostawić problemy z prawem jazdy za sobą?

To dobrze trafiliście!  Dowiedzą się Państwo wszystkiego, co jest dla Państwa przypadku ważne, aby zdać MPU. Mogą Państwo być pewni, że otrzymają porady w sposób kompetentny, godny zaufania i bez naciągania na dodatkowe koszty. Pomożemy Państwu odzyskać prawo jazdy i zrobimy wszystko aby Państwo w przyszłości nie stracili go ponownie.

Profesjonalne  porady i przygotowanie do MPU

Jak zdać MPU i jak w tym pomoże Państwu nasze do niego przygotowanie, czy będzie potrzebne udowodnienie abstynencji przy wykroczeniach związanych z alkoholem lub narkotykami dowiedzą się Państwo w czasie rozmowy z nami. W celu umówienia się na indywidualne spotkanie również w formie videorozmowy proszę o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.

Pełne informacje na temat sensu i przebiegu badania MPU, tego jak eksperci przeprowadzający badanie, myślą i oceniają, a także o treści, przebiegu i kosztach mojego do niego przygotowania, dowiedzą się Państwo z mojej strony internetowej.

Psychologiczne porady w ramach seminarium FES i zmniejszenie liczby punktów karnych

Seminarium FES jest dobrą możliwością do zmniejszenie liczby punktów karnych, jeżeli mają Państwo od 1 do 5 na swoim koncie. Przez wzięcie udziału w seminarium FES (§ 4 Ust. 9 prawo o ruchu drogowym) otrzymują Państwo pomoc w unikaniu ryzykownego zachowania w ruchu drogowym i kolejnych punktów karnych. A dzięki przedstawieniu zaświadczenia o udziale w nim w ośrodku ruchu drogowego ( Führerscheinstelle) mogą Państwo zlikwidować jeden punkt karny.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo dokładne informacje na temat seminarium FES oraz udziału w nim.

Psycholog ruchu drogowego dypl. psycholog Georg Klarnetsis

Jako wykwalifikowany psycholog ruchu drogowego z długim doświdczeniem zawodowym jako ekspert przy MPU (1995-2002) i jako doradca psychologiczny w przygotowaniu do MPU od 1999 oferuję Państwu moją kompetentną pomoc.

Nie jestem zrzeszony w żadnej instytucji czy organizacji ani nie pracuję dla żadnej firmy przez co oferuję Państwu dużą elastyczność i swobodę w mojej terapii.

Porady i terapię oferuję po niemiecku, angielsku i grecku a wspólnie z tłumczem również po polsku, rumuńsku i węgiersku.

Jestem do Państwa dyspozycji drogą mailową i pod następującymi numerami telefonu 089/ 48 92 02 98 lub 0174/ 236 62 02 od poniedziałku do soboty od 10 do 14 i od wtorku do piątku od 16 do 20. Jeżeli nie będę mógł odebrać na pewno oddzwonię i odpowiem rzeczowo, kompetentnie i zrozumiale na Państwa pytania.

 

 

Profesjonalizm

Rated 5 out of 5
15. November 2021

Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Pomoc w rozumieniu problemu jak i terapeutyczne rozwiązanie. To co najważniejsze to poczucie klienta że nie zostaje pozostawiony sam sobie. Bardzo polecam.

Ł

 

 

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner